| EckoTM a întrebat:

Am si eu o intrebare: Cum poti devenii EXPERT TPU?happyVa multumesc.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu conteaza foarte mult nici Rank-ul, nici vechimea ta pe site si nici numarul de raspunsuri castigatoare (fundite), ci calitatea raspunsurilor, cat de mult ai ajutat. Singure conditii obligatorii, ca sa poti fi ales "Expert TPU", este sa ai in total minim 500 de raspunsuri (le poti da intr-o saptamana sau in luni de zile, nu conteaza) si un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numarul total de raspunsuri) de minim 10%, adica trebuie sa ai minim un raspuns castigator din 10 raspunsuri postate. Cam atat. Citeste aceste blog-uri, plus comentariile http://www.tpu.ro/blog/?p=601, http://www.tpu.ro/blog/?p=134&cpage=1#comment-8658 si te vei lamuri mai bine. Succes!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@GuessWho, multumesc pentru apreciere! Succes! Numai bine!

| clauss a răspuns:

Prin seriozitate, raspunzand la cat mai multe intrebari, sa ai o activitate serioasa, sa ai raspunsuri castigatoare

| Bya132 a răspuns:

Depinde de cate funditse aihappy!

| Mao a răspuns:

Răspunzi la cât mai multe întrebări. xD

| EckoTM explică:

@NOname nu ai pentru cehappy