| 211wasgnij a întrebat:

Cand ti s-a zbarlit tot parul din cap si ai avut pielea de gaina?

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Cand...cand...Ah! De multe ori.Sunt o fricoasa asa ca, mie mi se ridica parul din cap si mi se face pielea de gaina si cand fulgera.Seriosbig grin.Cel mai rau a fost cand am gasit gardul plin de sange.Cineva a vrut sa se razbune pe tata si, ne-a omorat pisica.Nu doar romanii au idei"geniale". Olandezii ii depasesc cu usurinta la prostie.tongue

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Cand am vazut Paranormal Activity.

| Alișa00000000000 a răspuns:

Atunci cand ma uitam la un film de groazarolling on the floor))))

| papucicu a răspuns:

Intr-o seara fara sa-mi dau seama cat era ceasul m-am pus sa citesc o carte despre demoni etc. sincer mi-au inghetat de-a dreptul picioarele si mainile de frica.