| KindKid17 a întrebat:

Cand toti prietenii dintr-un grup de ignora total, ce faceti?

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Stii, ceva nu se leaga. Nu ii poti numi prieteni pe cei care nu te baga in seama. Daca cineva, dupa cum spui tu, ma ignora total, atunci nici nu stau pe ganduri. In secunda doi, plec.

| LoveSleep a răspuns:

Te duci la grupul tău. Dacă nu ai unul, ești un ratat. Sau foarte inteligent, ca mine, dar nu prea sunt din ăștia.

| Mayhem666 a răspuns:

Care prieteni? rolling on the floor
Nu am nevoie de prieteni.
Bine, am doar un singur prieten.

| RainmakerX a răspuns:

Caut alti prieteni.

| vocea a răspuns:

Ii ingnori si tu.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Ii injur in gand, ii injur sa auda, ii ignor sau plec

| NotMyFault a răspuns:

Eu nu am prieteni, nu vreau prieteni. Eu doar cunosc diverse persoane cu care socializez sau pe care le ignor.
Nu ma încălzește cu nimic ca unii nu ma suporta sau ma ignora. Pot sa trăiesc cu asta.

| KindKid17 explică:

Ei sunt apropiati intre ei, dar eu sunt in plus parca

| 7iulie a răspuns:

Vorbesc cu alt grup si astfel le arati ca nu-ti pasa cand de fapt tie chiar iti pasa si astfel o sa vorbeasca incet cu tine sau il iei unul cate unul si te rafaci prieten/prietena cu el si daca ramane unul il ignori tu pe el si te va urma tot grupul.Sunt testate!