| anonim_4396 a întrebat:

Cand va simtiti singuri, ce faceti? ce considerati a fi de leaclaughing

Răspuns Câştigător
| ralu_7027 a răspuns:

De obicei incep sa scriu in jurnal ceea ce simt sau ii povestesc mamei.Asa ma descarc si apoi ma simt mai bine.

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Scriu. Orice imi trece prin cap.In majoritatea timpului cretinitati cotidienelaughing

| lia a răspuns:

Cand sunt singura ma bucur ca sunt singura. tongue
Cand ma simt singura, ma urc in masina si fac o plimbare, de obicei functioneaza.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu ştiu... când mă simt singur doar mă gândesc. Nu ştiu de ce. Sau ascult muzică, şi aştept. Nu ştiu ce anume, dar aştept. (ce gândire de emo amhappy )

| mircea a răspuns:

Sincer? Imi imaginez ca sunt alaturi de o persoana care nu tace, nu tace, nu tace, nu tace...

| emy a răspuns:

Citesc o carte, ma uit la televizor, incerc sa vorbesc cu cineva etc.

| Adolescentul a răspuns:

Buna. Daca ai o persoana foarte draga tie care sa te asculte, sa te sfatuiasca si care sa te simti bine in preajma ei fie amic fie iubit este cel mai bun leac.De ai sa stai singurica si ai sa te inchizi in tine are sa te doara si fara sa vrei sau fara sa realizezi simti un fior ca atunci cand incerci sa respiri sa tragi aer in piept si nu poti simti ca ceva i`ti opreste respiratia.Bye byetongue

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Pai imi sun prietenele cele mai bune.

| CatalinMG a răspuns:

Foarte rar mi s-a intamplat chestia asta, dar de obicei dau muzica la maxim si astept sa apara vecinii la usa sa ma intrebe daca dau vreun party, si se cam duce singuratatea laughing. Si serios vorbind, incerc sa iau legatura cu cei mai buni prieteni ai mei, sa mai discut cate ceva cu familia mea, lucruri marunte dar totodata semnificative tongue

| Nic a răspuns:

Sun un prieten big grin
Functioneaza tot timpul

| buburuzaucigasa a răspuns:

Ies cu prietenele mele sau sun un prieten/a.

| marykeira a răspuns:

Multe foarte multe lucruri.cred ca atunci cand esti plictisit ai cele mai multe variante, de fapt poti face cam orice iti place.citeste,pierde-ti timpul la tv, cheama-ti prietenii la tine acasa sau mergeti undeva(ex. mall, parc, shopping, film).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merg sa pap pizza, sint un mincacios laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Meditez, citesc o carte, sau privesc un film.