| GabrielaElenaXD a întrebat:

Cand va veni odata caldura? laughing M-am saturat de ploaie si de frig! Deci...cand se va incalzi vremea?

8 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Sunteţi culmea.
La vară o să vreţi răcoare.
Nu avem de unde să ştim ce vreme o să fie. Întră pe un site de meteorologie, că aia o mai nimeresc câteodată

| LarissaMouse a răspuns:

Ti se pare ca asta e site de meteorologie? Cauta pe google...

| OnuOnulică a răspuns:

Pe 13 iunie de ziua mea. big grin

| Deaad a răspuns:

Mai bine cu ploaie si cu nori.Dar azi a fost cald de mori la mine, m-am stropit cu furtunul.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu unde esti tu in Romania de e ploaie si frig dar la ce vara s-a anuntat o sa plangi dupa ploaie

| Lαrisα a răspuns:

Nuuuu! Sa nu vina caldura! Chiar vrei sa fie 40ºC afara? Mai bine sa ploua din cand in cand, decat sa murim de cald.

| AnimatedSignature a răspuns:

"ploaie si frig"

| AleexNC a răspuns:

Si mie imi place caldura dar chiar vrei sa fie foarte cald? :-s S-a anuntat o vara foarte calduroasa, e mai bine asa, sa fie atmosfera mai temperata, zic eu. thinking