| Risgeimzs a întrebat:

Când vor inceta întrebările legate de război?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După.

| Brizbriz a răspuns:

In lumea asta... NICIODATA
chiar m-am plictisit de anumite canale de documentare, care dau non-stop documentare diverse despre ww2

dar stai ca vin zombii, si nu o sa mai intreseze pe nimeni razboiulhee hee

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand va fi ultima noapte de razboi si întâia noapte de dragoste.

| chuckmanson a răspuns:

Când se va termina războiul.

| Trixt3r a răspuns:

Cand lumea va fi condusa de pacifiști.

| Octavian81 a răspuns:

Fie cand se va termina, fie cand Rusia va scapa de sub conducerea lui Putin. si va avea un presedinte mai cerebral, mai deschis la dialog.

| CtBogdan a răspuns:

Probabil cand va inceta razboiul.
Zilnic se cauta pe google, Youtube si tiktok update-uri legate de razboi.
Oamenii vor sa fie la curent indiferent de cursul razboiului.