| Antipaticu a întrebat:

De ce imi sunt raportate intrebarile legate de penticostali?

33 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Stii ceva, eu am fost la Biserici penticostale si nu este asa.Cine stie ce prostii postezi tu si spui ca sunt penticostali.Mai lasa-i omule in pace pe credinciosi,indiferent de culoare, si vezi de sufletul tau, ca poate maine pleci in vesnicie si toata batjocura si ocara pe care o aduci lui Dumnezeu si crestinilor se va intoarce impotriva ta la judecata.Este ferice de noi cand suntem batjocoriti pentru Numele Lui, dar este vai de cei care o fac.Nu sunt constienti cu cine se pun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Iartati vrasmati ema

Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu i-am iertat, dar Dumnezeu nu ii va ierta, numai daca se intorc la Dumnezeu si isi cer iertare.

| EmaS a răspuns (pentru Antipaticu):

Eu nu stiu de astea!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Daca asculti manele e pacat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Antipaticu):

Daca imi dai un milion de dolari da

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie nu imi plac manelele.Eu prefer sa ascult muzica crestina.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Da pacatuiesc?

| EmaS a răspuns (pentru Antipaticu):

Da.Sper ca urmatoarea intrebare nu va suna asa:Fratilor, Ema spune ca muzica rock este satanista.VOI CE PARERE AVETI?

Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns (pentru Antipaticu):

Nu stiu, depinde ce mesaj contin versurile.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Antipaticu):

Muzica ateica nu-i muzica rock frate te rog mai se trezeste cineva ca suntem satanisti

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Antipaticu):

Tot de muzica aia scrii sincer nici eu nu o suport nu vad ce poti asculta din niste strigaturi satanice

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Antipaticu):

Http://sharingcentre.net daca vrei muzica ai de toate / eu ascuult orice dar fara rock m-am vazut o data cu una rokerita nu mea placut as vrea sa ma vad cu o fata atee da nu stiu daca gasesc suntem asa putini

| alessia5158 a răspuns:

Probabil ca-s multi aici, pe TPU! --- spiritul de turma, probabil!-- n-ai ce-i face!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Antipaticu):

Voi scrie despre religie zilele astea multe

| alessia5158 a răspuns (pentru Antipaticu):

Imixtiune in "treburi interne "!

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Incepi sa te specializezi si tu. Ziceai ca nu le ai cu religia, ci cu stiinta.filozofie.Incet-incet o sa devii tu crestin.O sa mergi la Elim, Biserica mare si frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ura de aia nu ai ce face in tara asta

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Antipaticu):

Le e rusine amice de cea ce fac de aia / de 21 de ani importam toate porcarile din vest fara suparare da Romania e ca o curva lipsita de minte in cautare de sex pervers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atac direct? laughing Incearca sa postezi ceva cu Martorii sa vezi reactii.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Antipaticu):

Atunci nu stiu ce sa mai zic. In plus trebuie sa luam posibila si varianta ca acele filmulete sa fie facute tocmai in scopul de a discredita crestinii si atunci se creeaza reactia.

Răspuns utilizator avertizat