| anonim_4396 a întrebat:

Cand vreua sa pun un video pe youtube facut cu Windows movie maker imi spune asta:File Format Invalid: The file you are uploading is not a valid video file.De ce? Ce program sa folosesc pentru a ma lasa?

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Nu ai cum sa pui un video pe YouTube decat daca e in format. flv si nu ai cum sa transformi un film sau un video facut de tine in format. flv cu Windows Move Maker. Windows Move Maker nu e facut pentru asa ci doar pentru ai adauga cateva efecte speciale la un video. YouTube accepta numai daca fisierele ideo sunt in format. flv ( de exemplu: Avatat. flv ) si sa nu dureze mai mult de zece minute filmuletul.
Foloseste Any Video Converter ( http://www.filehippo.com/download_any_video_converter ) ca sa convertesti filmuletul in format. flv ( care in traducere inseamna flash video ).

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

@tou player Eu am pus pe youtube 2 videoclipuri facute in movie maker.

| Catalion a răspuns:

Si acele filmulete aveau de la inceput format. flv sau cum?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa imi apare si mie sad