| Sportacus123 a întrebat:

Cântăreții/actorii cum au atâta energie să cânte, să danseze toată ziua? Ei chiar nu obosesc?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Când curs râuri de bani...

| Simpatic a răspuns:

La unii tine de antrenament si duc o viata corecta si echilibrata in acest sens
la altii noroc de "prafuri", vezi florin salam laughing

| mODIN a răspuns:

Reusesc datorita pasiunii puternice pentru meseria lor... si droguri

| StoicAnalysis a răspuns:

Antrenament.

| FreddieM a răspuns:

Elvis de asta a murit. Ca să facă față concertelor extenuante, se dopa cu medicamente plus proasta alimentatie. De aici consecințele care le știm. Asta e valabil cam pentru toți artiștii, apelează la diferite substanțe,, ajutatoare'', ca să facă față stresului.
Cheers

| Lupică27 a răspuns:

Unii apeleaza la substante...

| Dragobeta a răspuns:

Antrenamentul. Repetitii toata ziua. Doar nu crezi ca topaie doarla concerte.

| EestiSodalane a răspuns:

Droguri