| adriana543768654567895334 a întrebat:

Care a fost cea ma dificila situatie din viata voastra?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci cand eram singur si suferam dupa o nenorocita de fata dar a trecut si stiu ca am o prietena care ma intelege.

| AlexiaClaudia a răspuns:

Moartea fratelui meu mai mare, a fost foarte greu sa mi iau adio de la el, sa ma obisnuiesc ca nu mai e...

| MaryAnne a răspuns:

Cam a murit bunica mea, (imi era ca o mama) numa; ei ii spuneam despre baieti ceea ce pentru o fata micuta dar nu prea este un lucru minunat sa poti discuta despre baieti cu o persoana matura si sa poata sa-ti dea un sfat bun> kiss

| Zetu a răspuns:

Note mici straight face... am invatat, am facut ce am facut si am luat note mai mari ca sa recuperezhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum ati procedat? [pe mine m-ar interesa big grin]