| BucurCristina a întrebat:

Care a fost cea mai fumosa zi din viata voastra? De ce?
Dar cea mai urata?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Interesant ca majoritatea isi amintesc mai mult evenimentele negative decat cele pozitive, ceea ce e normal. Se aplica si in cazul meu
Cea mai frumoasa nu stiu cand a fost, au fost multe.
Cea mai urata in noiembrie, 2014 cand mama mea a murit. Stiu tot ce s-a intmplat in ziua aia asa clar, dar totusi am chestii sterse din minte o groaza legat de ziua aia, mai mult despre cum m-am simtit eu decat despre ce s-a intamplat, ca si cum vedeam tot ce se petrece in jur dar eram suficient de absenta din tot incat sa nu-mi amintesc ce faceam si ce simteam eu. O consider totusi cea mai urata pentru ca mi-a marcat viata si m-a schimbat brusc la 17 ani si o luna.

32 răspunsuri:
| BucurCristina explică (pentru whatevernvm):

Esti mai norocoasa ca mine.Pe mine m-a abandonat ``mama`` in spital si am aflat ca a murit acum 5 ani cand aveam 5 ani, iar ``tatal`` meu nu m-a recunoscut.In prezent sunt crescuta de bunica.
Ce mai familie! xD

| whatevernvm a răspuns (pentru BucurCristina):

Norocos nu cred ca e chiar un cuvânt potrivit