| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai mare greseala pe care ati facut-o si o regretati muult?

6 răspunsuri:
| Dante30 a răspuns:

In prezent am 18 ani dar uitandu-ma inapoi, In 2010 mama mea era pe moarte si din cauza obsesiei mele pentru PC si ignorantei mele din acele momente i-am spus "DE CE NUMAI MORI ODATA/NU MAI MORI ODATA!"
Femeia care a luptat o viata pentru mine si care din 2002-2010 a luptat cu cancerul, Iar acuma de ar fi sa o vad chiar si pentru o clipa i-as cere iertare cu lacrimi in ochii, Consitentizand cate a facut pentru mine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am aruncat singura poză pe care o aveam cu tata, copil prost și inconștient ce sunt.

| Rakanishuu a răspuns:

Am dărâmat o casă şi din cauza aia tata a înfruntat puşcăria.

| pci27 a răspuns:

Faptul ca nu am ramas alaturi de o persoana speciala, cand am intalnit-o.

| Dariusuu a răspuns:

Regret faptul că nu mi-am mărturisit sentimentele unei fete iar când am avut de gând am pierdut-o de tot.

Atât, în rest nu am regrete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am zgarit pe brat cu numele idolului meu.A fost o prostie!
Nu pot sa cred ca am facut-o, idioata de mine!
Cu totii facem greseli, dar de un an de cand mi-am facut ''aureala'' asta, nu a mai existat o zi in care sa nu ma gandesc la ceia ce am facut.Regret enorm! Multumesc pentru raspunsurile pe care mi le-ati dat voi, va multumesc.De fapt, este viata voastra personala, nu trebuia sa ma bag...