| bebitza a întrebat:

Care a fost cel mai mare sacrificiu facut pentru persoana iubita, dar pe care chiar daca poate a fost o greseala nu o sa il regretati niciodata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista ''cel mai mare sacrificiu''cand este vorba de persoana iubita. ei ii daruiesti totul din suflet.

7 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Stiu eu sa-i donez un organ?

| just4fun_8801 a răspuns:

Am renuntat la somnul de dimineata sa o conduc pana la aeroport

| piticutz a răspuns:

Nu am renuntat la el chiar daca a facut greseli.

| emy_5418 a răspuns:

Ehehe...oh go on m-am certat cu mama rau pentru el... el era unu destrabalat si mama mea nu era deakord sa fiu cu el,,,, si iata asatongue

| autoboy a răspuns:

M-am casatorit laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost un sacrificiu ci un compromis.pana acum.de acum inainte nimic nu e prea mult pentru persoana iubita.

| eyla a răspuns:

Aceea ca l-am iu´bit, iubesc si il voi iubi mereu, nu stiu de ce? pentru ca aa simthappy(iubirea nu se spune se demonstreaza, se arata),... k m-am umilit prea mult, injosit si altele...nu imi pare chiar deloc rau pentru ceea ce am facut chiar daca multi au ras, ...asta am simtit si in plus am vrut cu adevarat sa vad cu ochii mei ceea ce simte elwinking