| cristime a întrebat:

Ce lucru regretati ca nu ati facut cand ati avut ocazia?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

I-am privit cum pleaca, fara sa fac nimic.Nu le-am zis nimic.Si cand te gandesti ca doua cuvinte puteau sa schimbe totulstraight face

| Bacemi a răspuns:

Nu am luptat pentru iubire. Niciodata. Asta e greseala cea mai mare pe care o fac. Si din pacate constat ca o repet. Nu e asa usor.

| justme_2041 a răspuns:

Sa nu ma fi certat cu sora mea cand eram mai mica sa petrec mult timp cu ea, dar acum are familie copil, mi-e dor crying

| StefanStyle94 a răspuns:

Nu am avut curajul sa spun"te iubesc" singurei fete la care am tinut cu adevarat...sad

| Amphitrite a răspuns:

Sunt multe!

Dar zic un lucru minor:Nu am crescut pe metin2 in vacanta de vara si mi-am pierdut timpu cu alte prostiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am tacut, cand trebuia sa spun tot ce gandesc.

| PaTTy_3342 a răspuns:

Ca nu am putut niciodata sa spun ce gandesc. Mereu dupa ce trecea momentul imi imaginam cum ar fi fost. Si imi promiteam mie insumi ca data viitoare nu o sa mai tac. Guess what? Nu imi prea tin promisiunile.