| M3ntosana a întrebat:

Daca ar fi sa dati timpul inapoi si sa indreptati o greseala sau un lucru pe care il regretati ca la-ti facut care ar fi acela? happy

9 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Pai nu cred ac este chiar o greseala dar... iubeam un baiat fosrte mult si vorbeam cu el numai prin intermediul unui prieten comun. am vrut sa-i spun ca il iubesc dar n`am avut curajul sigh si cand insfarsit am avut curajul sa-i spun el era nevos si prima persoana care i`a iesit in cale am fost eu si s`a descarcat pe mine, strigand la mine si vorbindu`mi urat iar eu i-am raspuns la fel, nu am incercat sa il inteleg iar apoi el a incercat sa`si ceara scuze dar nu am acceptat (si el ma iubea) si el a mers la alta straight face daca as putea da timpul inapoi i`as accepta scuzele si poate ca am fi impreuna darr ``viata merge inainte``;-<

| Eu4EverX a răspuns:

Nu regreti nimic din ce a facut, viata merge inainte.

| cretzufinish a răspuns:

Admiterea la facultatea pe care am si terminat-o. laughing

| M3ntosana explică:

Mecfoy nu am putut sa dau timpul inapoi, dar am putut corecta greseala big grin

| RuXaaNdRRa a răspuns:

Nu mi-as mai lovi copilu pe care din pacate l-am batut violenta nu e solutie acum are 18 ani si sunt prietena cu el dar inca mai imi reproseaza

| mecfoy a răspuns:

Nu vreau sa fiu rautacios, dar cred ca in cazul tau un mare regret ar trebuie sa fie ca ai scris "lati" in loc de "l-ati". Din pacate, nu mai poti da timpul inapoi. happy

| kristinutza a răspuns:

Imi bateam joc foarte mult de un baiat care ma iubea cu adevarat, aratam mofturi si il jucam pe degete cum doream plus la toate mai iesheam si cu altcineva.nu pot spune ca imi era indiferent de el, dar stiam cu sigurantsa ca imi va ierta si ca este doar al meu.sad
In fine cand mi-am dat seama ca nu vreau pe nimeni si doar pe el, era tirziu el m-a parasit saturinduse de tot.Si ne-am intilnit astfel cu pauze vreo 3 ani.
Pakat ca am fost "prostutza". vreau s fiu cu el.crying(si nu asi mai arata nici-un "moft"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut ceva greseli pe care le regret, dar n-as schimba nimic, pentru ca greselile alea m-au indrumat pe drumul pe care sunt acum.
Probabil acum as avea alta familie, alti prieteni... si nu vreau

| scinteia a răspuns:

Daca as putea da timpul inapoi la sigur ca nu voi mai fi atit de indiferenta fata de fostul meu prieten si i-as da toata caldura de care avea nevoie inacele momente din partea mea! Mai tin mult la el