| spyceygirl a întrebat:

Regretati ca nu ati facut un anumit lucru? Ce regretati cel mai mult?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Viata oricate sensuri ar avea toate indica inainte...
Regretele sunt pentru persoanele care au ¨obosit¨mergand prin viata.trecutul e trecut, regretam pe patul de moarte, nu acum.happy

18 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu regret nimic.

| daii a răspuns:

N-am niciun regret.
Nu trebuie sa ai regrete, pentru ca toate lucrurile sunt facute cu un scop. Unele chestii trebuie sa se intample in locul nepotrivit, la ora nepotrivita, cu persoana nepotrivita.
Vb lui Nony "regretam pe patul de moarte, nu acum"

by daiiwinking

| Antrax a răspuns:

Regret ca m-a facut unele lucruri.

| inna a răspuns:

Regret ca nu m-am "despartit" de o persoana mai devreme.Aceea persoana continua sa ma dezamageasca iar eu continuam sa-i tot dau o alta sansa si sa o iert.

Dar niciodata nu e prea tarziu sa-ti dai seamam ca gresesti si sa o iei de la capat.Asta am facut acum.

| spyceygirl explică:

Multumesc de raspunsurile voastre...haydee si eu patesc acelasi lucru...trebuie sa facem ceva pana nu e prea tarziu...nony.raspunsul rau e castigator deoarece imi a placut foarte mult.cand am pus intrebarea ma gandeam la raspunsuri precum celelalte date, dar al tau chiar mi-a placut si m-a surprins deoarece stiam acest lucru. dar pentru o clipa nu m-am gandit si la acest raspuns...eu regret faptul ca nu am curajul sa vorbesc cu o persoana, sa o intreb ce mai simte pentru mine daca vom avea vreo sansa si daca mai are rost sa il iubesc in continuare...

| Betty18 a răspuns:

Regret ca sunt prea romanticalaughing

succes

| DonGiovanni a răspuns:

Ca nu m-am transferat la craiova... puteam sa ajung cineva...

| zuzumic a răspuns:

Regret ca anul trecut cand am fost in vacanta in Grecia in loc sa ma distrez am stat tot cu gandu la pretenul meu atunci si acum regret pentru ca dupa ce m-am intors s-a dovedit a fi un bou si ne-am desp

| l0rre a răspuns:

Idem haydee.
exact acelasi lucru regret

| Haydee a răspuns:

Inca regret un lucru pe care nu l-am facut dar il mai pot facesad
Regret ca sunt o lasa, naiva, indragostita pana peste cap de Fat-Frumos, dar nu va sti (poate niciodata) daca el o iubeste deoarece nu am curajul suficient pentru al strange in brate, a ramane langa el mai mult de 5 secunde, si a se uita in ochii lui minunati mai mult de 3 secundecrying
De ce trebuie sa fie iubirea atat de dificila?crying

| bruno9432 a răspuns:

Uneori regret ca stau prea mult la birou in loc sa vin acasa alaturi de mica mea familie (sotul si un catel happy )

| liz23 a răspuns:

Regret ca am luptat singura pentru o relatie ce era deja pierduta, m-am incapatanat cu ideea ca iubesc si nu am vrut sa vad ca nu mai aveam pe cine.Important e sa-ti revii... tarziu, dar sa iei decizia corecta, sa ai puterea de a trece peste regrete si data viitoare lucrurile vor sta altfel.

| Anonimus_1246 a răspuns:

Regret o seara care mi-a schimbat viata...nu in bine.in rau crying lool sad

| adela17 a răspuns:

Da regret.....regret ca din cauza timiditatii mele nu am putut sa ii spun unui tip ca il plac.......regret ca din cauza lasitatii mele uni mau tradat si miau infipt cutitul in inima si ranile si acum ma dor...regret ca acum il plac enorm de mult pe un baiat dar nu am curajul sa ii apun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, regret ca am intrat pe acest site. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regret unele vorbe... rolling eyes
by Dydee

| kasguz a răspuns:

Cel mai mult regret timpul pierdut... puteam sa fac atatea: sa invat germana, franceza etc sa invat sa cant la un instrument muzical, sa imi gasesc un hobby.

| friday_2462 a răspuns:

Cu siguranta fiecare regreta cate ceva. oricand puteai alege o alta cale, iar odata cu trecerea timpului apar nemultumirile si ne gandim cum ar fi fost daca am fi facut altfel. Poate ar fi fost mai bine, poate mai rau...nu se stie si din pacate nu vom afla niciodata. Asa ca decat sa traim o viata intreaga cu regrete, mai bine incercam sa urmam ceea ce am ales si sa nu ne mai intoarcem in trecut pentru a reflecta la ceva ce deja e isorie.