| ILikeToKnow a întrebat:

Care a fost cea mai penibila situatie in care ati fost pusi?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma izbesc de baiatul pe care il placeamlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am mers la scoala doar in papucii de casa roz pufosi si era iarna
am uitat sa ma incalt in cizme
si nu m-am putut intoarce acasa pentru ca nu aveam cheile
am stat primele ore tot ascunzandu-ma pe sub banci
si apoi domnul prof de matematica m-a scos la tabla in fata intregii
clase
si mi-au vazut toti in papupici de casa
si am incercat sa le explic ca am fost prea somnuroasa si am uitat de cizme
dar prof a inceput sa ma intrebe daca nu am avut bani sa imi iau incaltaminte
si daca mama ma treateaza bine
pana si directorul s-a implicat
si a aflat toata scoalacrying
sau m-am impiedecat si am cazut pe fund in mijlocul scolii
si au inceput toti sa rada
sau cand am lovit din greseala o profesoara
sau cand am mers sambata la scoala
doamne sunt atat de multe
sau cand mi-am injurat profesoara si ea era in spatele meu
sau am cazut de pe scaun in oara de romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai saraca de mai sus ce viata numai probleme la scoala a avut pfff da faza ca s-a implicat directorul era destul de nasoala daca se dovedea o chichita nu le comvenea lor acolo puteai sa ai probleme