| Valenttina a întrebat:

care este cea mai penibila situatie in care ati fost pusi vreodata? Ce moment jenant v-a pus la incercare? happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As spune ca nimic. Dar, exista totusi ceva. Am fost prin '90-'91 o zi in Ucraina. Am avut nevoie la toaleta. In interior, cosmarul: peretii despartitori dintre cabine nu erau de jos ci de la 50 de cm in sus si se opreau pe la 150 cm. Cum era "musai", am strins din dinti si am folosit-o.

| Finzz a răspuns:

Eram la ora de romana in ultima saptamana si ne incheia mediile atunci mie imi iesea media 7.45 imi mai trebuia un 8 sa imi iasa 7.50 (Tin sa mentionez ca am luat un 10 la un portofoliu care a zis ca il trece doar la cine vrea si am zis ca vreau sa imi treaca 8 pentru ca stiam ca 10 in nici un caz nu voia sa imi treaca (profa avea o problema cu mine-vorbea doar cu 5-6 elevi din toata clasa toata ora, daca ziceam eu ceva un rasp zicea ca nu e bine si peste 10 min zicea o fata pe care o simpatiza si zicea ca e foarte bine ceva de genu) si a zis ca nu mai are loc in rubrica (avea loc la altii avea mai putin si le-a trecut nota)si am inceput sa o injur in spatele clasei eu si inca 1 coleg care era in aceeasi situatie si nu ne auzea ca era liniste in clasa, odata s-a facut liniste si ne-a auzit.Am ramas muti ea nu a zis nimic inca am fantezii cand o omor