| AuRevoirSimone a întrebat:

Care a fost cea mai stupida gluma (deloc amuzanta) care vi s-a facut vreodata?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti zic eu cea mai stupida intamplare care am vazut-o adineauri la stiri la antena 1, o chinezoaica isi cumpara o rochie si se casatoreste cu ea insusi laughing se saturase ca parintii ei sa ii tot zica cand se casatoreste si s-a maritat ea singura si mai are sperante sa isi gaseasca barbat laughing

| Bacemi a răspuns:

Mi-a pus un coleg piedica atunci cand fugeam dupa autobuz si era sa imi sparg capul.

Răspuns utilizator avertizat
| pyma a răspuns:

O prietenă foarte bună mi-a trimis mesaj cum că a avut un accident de maşinăstraight faceEra 1 aprilie. Not so funnystraight face

| sunrise a răspuns:

M-au sunat de la spital(cica) si mi-au zis ca o persoana draga mi-a murit.Era foarte credibil.Cand am ajuns acolo. mai era si noaptea.am aflat ca nu era adevarat.NU MI S-A PARUT DELOC AMUZANT! nici pana in ziua de azi nu stiu cine a fost dobitocul care a sunat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi amintesc vreuna. Toate glumele care mi s-au facut au fost amuzante. Sau cel putin eu asa "le-am luat".