| LetMeHelp a întrebat:

Care a fost cel mai ciudat lucru sau cea mai ciudata intamplare din viata voastra?laughing o.O
Funda pentru cel mai ciudat.

Răspuns Câştigător
| Deliα a răspuns:

Eram la tara cu bunica si cand ne-am culcat am inchis usa iar dimineata am gasit usa intre deschisa, ciudat e ca in noaptea aia nu puteam sa dorm auzeam voci.

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Am mers 10 km cu taxy, si dupa ne-am dat jos toti 3 din spate, si am fugit fara sa privim in urma.

Eram copil, dar nu pot spune ca imi pare rau.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Eram intr-un vis.Eram in locul lui Iisus, si eram torturat, timp de 3 zile si trei nopti.A 4-a zi,m-am trezit cu crucea in spate, sangerand, abia puteam sa ma misc, in timp ce calaii ma biciuiau, de-mi sarea ultimele straturi de piele pe care le mai aveam.Am fost rastignit,mi s-au batut piroaie-n maini,in picioare,toate cele. Apoi m-am trezit din vis,si m-am uitat la maini si picioare,si am constatat ca aveam gauri in ele, dar fara sange, si am inceput sa zbier in agonie. Dupa asta, m-am trezit din nou, in realitate. Sfarsit.