| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai ciudat sau incredibil lucru care ati vazut sau ati facut vreodata sau loc unde ati fost?
cel mai interesant

Răspuns Câştigător
| ScheißeBeMine a răspuns:

Cand am fost in parcul Terra Mitica si am fost in piramida groazei. Moama numai mumii cu drujba si fantomeee.Nu ma mai intorc acolo

1 răspuns:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Cand am inotat cu ochi deschisi si se vedea la lumina de parca era un occean, asa un sentimen grozav si nu stiu dc dar am reusit sa imi tin mai mult respiratia asa...a fost suuuuuuuper