| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai urat cadou care l-ati primit? Dar cel mai frumos?

12 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Cel mai urat:o jignire nemeritata.
Cel mai frumos:o speranta implinita.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cel mai urat :o trusa pentru manichiura(mai aveam 3)
Cel mai frumos:un inel de logodna!

lolita
| lolita a răspuns:

Cel mai urat cadou a fost sa nu primesc nimic, si cel mai fumos... o cina si o noapte romantica cu partenerul.

| OanaG a răspuns:

Pana acum, sincer nu am avut parte de cadouri urate, cei care nu stiu ce`mi place sau care nu vor sa-mi cumpere ceva si sa nu-mi placa imi dau bani!

Cel mai frumos cadou a fost pisica mea love struck, telefonul, pc`u.

| Klara a răspuns:

O carte tampita, un DVD cu un film tampit, un CD cu o muzica pe care eu n-o ascult. Eu, rockeritza, primesc un CD cu muzica de club, eu care n-am citit in viata mea poezii romanesti primesc carti de poezii, eu, care sunt o pretentioasa si o scrupuloasa. De multe ori m-au dezamagit cadourile, prefer sa primesc bani si sa-mi iau ce vreau.

| Marii a răspuns:

N-am avut niciodata parte de cadouri care sa nu-mi placa, tot ce am primit a fost foarte frumos. Dar cel mai frumos cadou a fost cainele pe care l-am primit acum 6 ani. happy

| Gosh. a răspuns:

Cel mai urat cadou l-am primit pe la 8 ani cred, era o maimuta rupta.
Cel mai frumos.probabil laptopul.Sau telefonul.
Mereu am avut parte de cadouri frumoase, sincer e greu de ales.

| kidu_6779 a răspuns:

Cel mai urat "cadou" pentru mine ar fi...hmm...probabil sa uite toti de mine cand sunt intr-o situatie delicata si am nevoie de ajutorul lor.happy Din fericire inca nu s-a intamplat ceva in genul si sper sa nu le vina vreo "idee" prietenilor meilaughinglaughing.
Iar cel mai frumos...nu cred ca aici pot face referinta la ceva material.Fiecare cadou e minunat daca e oferit cu un anumit sentiment.Nu poti face comparatie intre un cadou oferit din pura prietenie si unul oferit din dragoste sau intre unul oferit din iubire frateasca si unul din obligatie.Fiecare cadou e special in felul lui.happy

| CiRiNeL a răspuns:

M-a parasit si a plecat cu altul chiar de ziua mea happy cand ea putea fi cel mai frumos cadou pentru mine happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea ma fascineaza cadourile, dar mi-a placut foarte mult bratara oferita de mama acum ceva timp big grin. Care sa-mi displac? Nu am avut. Am primit cadoul, m-am uitat peste el, am bagat repede niste replici:,, ce frumosbatting eyelashes``, si apoi l-am pus pe undeva big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AM primit multe chestii frumoase, nu ma pot decide
Dar cel mai urat a fost de departe un maiou cred ca luat din bazar, marimea unui copil de maxim 10 ani (eu fiind mai dezvoltata) dintr-un material de 2 lei. Decat asa cadou, mai bine o floare, sau nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU am primit cadouri urate, si daca ar fi sa categorisesc ce ar insemna pentru mine un cadou urat ar fi nepasarea... faptul ca nu si-ar aminti de ziua mea!
Cadou frumos? O floare data din toata inima alaturi de magicul, eternul:,, te iubesc"