| smek3r a întrebat:

Care a fost cel mai urat cosmar pe care l-ati avut?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei visam foarte urât dacă mă uitam ziua la filme horror, singur în casă. Casa mea este mai veche, mai mereu mi se pare că aud voci, dar asta este în imaginația mea. Nu mai țin minte foarte bine coșmarurile pe care le-am avut, dar visasem că eram în casă, singur, noaptea și cineva mă atingea pe cap...thinking sau asta era adevărat? laughing
Sau un urs alerga după mine și când era să mă prindă, m-am trezit.
Sau când cad în gol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dădeam teza la mate.
Și mi-am dat seama că nu visez.

| j1NNNx a răspuns:

Mi-au murit parintii in accident. sad

| ALM2000RO a răspuns:

Cele în care cad în gol și aterizez în Iad laughing

| BlackChocolate1 a răspuns:

Mi-a murit prietenul(atunci m-am trezit in lacrimi) sau cosmarurile tipice:alerg pana sunt aproape de o prapastie si atunci ma trezesc socata.

| FionaFlower12 a răspuns:

Pai acum chiar nu glumesc iti spun chiar ce am visat acu' cateva luni (mai tin minte fiind ca m-a speriat). Deci, eram in casa (casa am visat-o ca-n realitate) si casa era plina de zombie si eu eram in bucatarie si a venit un zombie pe la spatele meu si m-a muscat de spate si in secunda aia m-am trezit brusc si aveam o durere exat acolo unde ma si muscat in vis! Si am mai avut multe vise ciudate! Eu in vise alerg si obosesc foarte repede am si zburat am mers cu masina si m-am visat pe mine dormind! Imi plac foarte mult visele sunt foarte tari!