| AnotherHuman a întrebat:

Care este sensul vieții voastre?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu.Mă gândesc dacă mai are vreun sens.

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Unii spun ca sensul vieții e sa evoluezi.

| mentholinks a răspuns:

Sa ma car cat mai repede.

| PainTech a răspuns:

Depinde ce intelegi prin "viata". Unii inteleg doar sa existi, alti inteleg sa faci si ceva util. Nu se poate spune exact "sensul vietii" cat timp viata nu e definita exact.

| AlexSalling a răspuns:

Ceea ce ar face nosense viata oricu-i ar fi urmatoarele : sa lucrezi in exces (unele persoane lucreaza doar ca sa mearga la lucru), sa nu te bucuri de nimic, sa n-ajuti pe nimeni daca o poti face, sa nu faci sex, sa nu calatoresti (oriunde dar fa-o), sa nu faci ce vrei tu...

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Sa pierd vremea pe aici pana mor.

| Robert160 a răspuns:

Sa ne dam seama pe ce lume trăim.

| Xlbeny a răspuns:

Sincer, nu stiu. Uneori ma simt de parca nu as vrea sa fac nimic, de obicei ma uit la anime-uri.Nu stiu sa răspund dar ma bucur ca ai intrebat.