| BadAngel3 a întrebat:

Care a fost prima intrebare pusa de voi? Mai tineti minte?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da. Pusesem intrebarea la mai multe categorii. Doream sa aflu cum as fi putut procura un anumit tricou. Dadusem si un link. Asta se intampla prin 2011. Acum cateva luni am sters majoritatea intrebarilor din acea perioada pentru ca erau jenante. Eram mic laughing

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu o stiu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce inseamna hall of fame big grin

| T0T a răspuns:

Sincer nu mai țin minte, a fost prin 2011. Pe atunci nici nu prea intram și nu mă țineam așa mult de cont, mai târziu am început să dau răspunsuri.

| R0R0 a răspuns:

Dar hai să nu vorbim despre asta laughing

| Deaad a răspuns:

Da.
Pe celalalt cont al meu, am o vechime de 5 ani pe TPU.

| MeForeverAlone a răspuns:

Am pus o singură întrebare pe TPU, am vrut să aflu cum se numește un film pe care l-am văzut în copilărie. Totuși nu mi-a răspuns nimeni happy