| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost (sau este) eroul copilariei voastre ? Din ce cauza ?

Răspuns Câştigător
| Deyush08 a răspuns:

Storm - imi doream sa am putere asupra vremii
Jean - imi doream sa am putere asupra mintii oamenilor, sa vad cum gandesc etc.
Irma (WITCH) - imi placea sa ma joc in apa si sa fac figurile pe care le facea ea laughing

si nu imi mai vin in minte acum thinking

5 răspunsuri:
| KimBianca a răspuns:

Nu stiu daca poate fi neaparat un erouthinking insa mie mi-a placut de cand eram o copila,nici nu cred ca stiam sa citesc =]] Jackie Chan. pentru ca e amuzant, bataile lui de prin filme sunt amuzante.sincer si in ziua de azi cand vad un anumit film cu el[comedie] plang la o faza de nu mai stiu ce e cu mine =]]. si de mica, inca e actorul meu preferat. si jim carrey. e un traznit =]] ii ador comportamentul [din filme]. poate de asta sunt si eu asathinking si daca e si din desene animate laughing Curaj=]] din "curaj caine fricos" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi voi exprima si eu opinia.
Am mai multi 'eroi' pe care i-am admirat sau inca îi admir:-Xena-Printesa razboinica=mi-a placut mereu sa vizionez un nou episod din acest serial desi eram mic si nu prea intelegea ce vorbeau personajele in engleza.
Admiram de asemenea 'schemele' si modul de lupta al personajelor.
-Starfire(Koriand'r)-Printesa tamaraniana care apare in serialul animat ''Tinetii Titani''=zi de zi asteptam un nou episod ca sa imi vad eroina preferata.
Ea are ceea ce eu nu am avut niciodata si anume prieteni adevarati.
Imi place de ea si fiindca ne asemanam mult din punct de vedere moral.
Mai sunt si alti eroi dar nu mai tin minte...
Stiu ca pare ciudat ca ''eroii' mei preferati sunt doua fete dar asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuzati-mi eventualele greseli.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspunsuri.

| Muwz a răspuns:

Pai este o buna intrebare.
Din carti eroul meu preferat ar fi tom sawyer si hackleberry finn pentru ca in unele parti ma aseman cu ei si sunt carti interesante si pline de peripeti.
Din desene animate ar fi Naruto deoarece am crescut alaturi de el si este plin de suspans si aventura anime-ul. fundita?