| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Care a fost ultima piesa care v-a facut sa plangeti?
A mea:https://www.youtube.com/watch?v=58ZrBYYNpyU&list=RDMM58Z rBYYNpyU

27 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu îmi aduc aminte exact momentul, când a fost ultima oară și ce m-a făcut să plâng. Întrebarea e cumva irelevantă pentru mine pentru că rareori plâng cu lacrimi. În schimb sunt acele momente când plâng pe interior, când mă simt de parcă am greutatea întregii lumi pe umeri și sufletul a mai adăugat un strat de gheață și o frică, o limită.
Ultima dată a fost când am ascultat asta cred:
https://www.youtube.com/watch?v=M3Vc9UVFEJE

| Speed99 a răspuns:

Pana la acest moment, melodia How Could You Leave Us de la NF e singura care m-a facut sa lăcrimez.

https://www.youtube.com/watch?v=wOzQMCyPc8o

| T0T a răspuns:

Nu prea m-au făcut piese să plâng ci amintiri sau momente asociate cu piese.

| AC4S4 a răspuns:

Niciodata nu am inteles de ce plang oamenii la filme sau piese... poate unii sunt mai emotivi.

| J0B0MAT a răspuns (pentru AC4S4):

Şi din păcate pentru tine, nici nu vei înţelege.

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Din pacate? Dar de cand e bine sa fi fatalau? laughing Ma refer strict la baieti, voi fetele bociti si cand vi se rupe unghia.

| Cinevacatoatalumea explică (pentru AC4S4):

Eu una sunt foarte empatica si de asta ma transpun usor. Cand vine vorba de mine incep sa plang si daca doar se ridica tonul.

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Desigur că a trăi emoţia unei melodii, a "simţi" arta înseamnă că eşti fatalau, la băieţi, iar la fete wtf consideri tu. Ţi se potriveşte şi ţie ce i-am spus lui.

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Soo deep, Malfoy.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu prea plang asa usor, am ascultat '' Fly Project - Get Wet ''. happy

| syd a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=5CNSHZLt3dk
se pricep americanii

| Cinevacatoatalumea explică (pentru anonim_4396):

Pe mine din contra, m-a facut sa zambesc. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Am ascultat-o dupa ce am epuizat toate melodiile care aveau un mesaj deep si nu mai aveam nici lacrimi...
Asta este ultima, care m-a facut sa plang ( cu ultimele lacrimi ramase ) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna nu m-a facut sa plang

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu s/a inventat piesa aia care sa ma faca sa plang.

Răspuns utilizator avertizat
| Dan193 a răspuns:

"Incomplete - Backstreetboys" De-acum nu mai lacramez cand o ascult pentru ca mi-au disparut deja toate emotiile si sentimentele pentru acea persoana. Insa chiar si acum parca n-o pot asculta ca lumea, cu placere. (Era piesa preferata a primei "dragostei" xP mele)
https://m.youtube.com/watch?v=WVe80iZtlYU&feature=youtu.be

| OAly a răspuns:

Nu plang nici la filme darmite la piese.

Răspuns utilizator avertizat