| onofrei89 a întrebat:

Care ar fi cel mai frumos cadou pe care l-as putea face prietenei mele... ceva sa o l-as fara cuvintehappy. Eu ma ganeam la 21 de de trandafiri... ceva idei mai bune?big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| -TattO- a răspuns:

Nu stiu. eu i; am luat un lantzic de argint cu o dunga aurie... o bratara la fel... si un buchet de trandafiri. si a fost super fericita. dar cel imi mult conteaza ca ii daruiesti ceva...

daca te iubeste. si o ciocolata daca ii dai va fi ce'a mai fericita fata alaturi de tine...
depinde ce gusturi are.

bafta.

3 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Scrie-i "Te iubesc" cu bucatele de ciocolata.

| BiiBiis a răspuns:

Mai da-ne si noua detalii ceva. cati ani are, ce gusturi are etc...

| onofrei89 explică:

Multam!happy´Pai este o fire mai romantica si ii plac ff mult chestiile originale, diferite...Mersi mult!not worthynot worthy