| Eu_8005 a întrebat:

Ce cadou i-as putea lua prietenei mele celei mai bune? ceva idei va rogbig grin

10 răspunsuri:
| demonangel37 a răspuns:

Un tricou, o geanta, un parfum, accesorii, make-upuri, o rochita, accesorii personaliozate etc sunt multe banalitati care iar place unei prietene

| gohsty a răspuns:

Ia o poza mai veche cu voi doua, inrameaz-o si ofera-i-o! Se va bucura si isi va aduce aminte acele zile.
Or poti lua poze cu voi doua(de pe facebook, din telefon, aparatul de fotografii, prieteni, hi5, etc) si sa faci un album cu voi. Album unde sa bagi tu pozele nu din acela ca la sfarsit de an.Il poti gasi la orice piatahappy Pot scrie "la multi ani din partea mea, o prietena care te iubeste mereu indiferent cat de enervanta poti fi uneori" pe prima pagina a albumulu happy
Spune-mi ce i-ai luatbig grin

| AddaBăă a răspuns:

Pai.ii poti lua bratarii(cu BFF) sau lanticuri.una s aiba Best cealalta Friends...sau ceva ce'si doreste ea.big grin

| biαηcα a răspuns:

Un tricou personalizat! happy

| oliviaaa a răspuns:

Poti sa ii ei un iepuras micut ( catelus, pisicuta) la care ii legi o panglica pe care scrie nu7 te voi uita niciodata sau pentru cea mai buna prietena

| alecsalecs a răspuns:

Daca Bugetul iti permite o pereche de cercei!

| Differentx13 a răspuns:

Bună happy. Îi poți lua o brățară ( de ex. brățara prieteniei ), sau o cutie de bomboane, un tricou, sau un CD cu formația favorită, o trusă de machiaj, un parfum, un ursuleț de pluș, etc; gestul este important happy

| khaori a răspuns:

Buna.
Eu te-as sfatui sa ii cumperi ceva personalizat cum ar fi : un tricou, un mic tabloas cu voi doua sau altceva personalizat.
O alta idee ar fi sa ii cumperi un parfum sau o bratara cu " best friend " sau ceva de genul.
Succes si o seara buna!

| digitall a răspuns:

Eu te-as sfatui sa comanzi dupa net sau din magazin un ceas cu poza ta si cu ea pe partea acea unde indica limbile ceasului ora. Sau un ursulet care sa tina in mana o inimioara cu te iubesc (cu numele ei)

| Manu_2295 a răspuns:

Eu as zice sa ii cumperi o cana cu textul "Pentru cea mai buna prietena" se gasesc sute de astfel de cani cu tot felul de texte