| DrMeow a întrebat:

Care ar fi numele ziarului/revistei tale? Ce ar contine ea? Cat ar costa? Ce cadou ai oferi la acesta publicatie?

2 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Pai eu deja am facut o revista impreuna cu niste colege ca tema la tehnologie.
Numele a fost Teenager (Adolescentul ). Am scris in ea multe chestii despre adolescenti, bancuri si glume, moda, tinute potrivite pentru scoala, etc. Daca ar fi sa ii dau un pret cred ca i-as da 4 lei 50, deoarece revista aceea a avut multe articole, cam cate gasesti in doua reviste de la magazin.
Si ce cadou as oferi ...cred ca as oferi un accesoriu, de exemplu o bratara draguta sau un jurnal roz pentru fete(asta daca in revista sunt multe articole ce au legatura cu fetele).

| aиdяaaa●• a răspuns:

Nume:Teen Lifebatting eyelashes
Ce ar contine:articole despre Beauty & Fashionlove struck, barfe despre vedetesmug, teste, lucruri esentiale despre fete si baietismug, bancuri, sectiuni cu poze ale celor mai dragute/draguti cititori, topuri cu vedete/filme/melodii, postere.
Pret:3, 4 leithinking pret avantajos pentru toate buzunareletongue
Cadou:accesorii si pentru fete si pentru baieti, pixuri, parfumurithinking oricum ceva folositorhee hee