| Any_2443 a întrebat:

Care ar fi pentru voi cel mai rau lucru care vi s-ar putea intampla?(exclusa moartea parintilor)

Răspuns Câştigător
| Helvete a răspuns:

Ar fi mai multe, ca de exemplu:
- sa am o boala pentru tot restul vietii, care m-ar impiedica sa fac tot ceea ce imi place
- sa uit toate amintirile pe care le am din toti anii, mai ales pe cele din vara
- sa nu reusesc sa fac macar unele lucruri din cele pe care vreau sa le fac pana la sfarsitul vietii
Cam atat imi vine acum in minte...

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa uit tot ce am trait pana acum.Asta ar cu adevarat drama vietii mele. Fara trecut, as fi zero barat.De acolo imi trag eu puterea

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa raman somera!

| Denisa a răspuns:

Cred ca cel mai rau lucru care mi s-ar putea intampla ar fi sa ajung adulta, acum fiind o adolescenta, si sa nu realizez nimic din ce mi-am propus acum. Adica sa am tot ce am nevoie, bani si masina, un sot iubitor si copii. As fi foarte trista daca as realiza ca tot ce mi-am propus au fost doar vise si ca de fapt nu sunt atat de puternica pe cat cred. Un alt lucru rau ar fi sa fiu bolnava grav si sa stiu ca timpul imi este limitat. Sunt multe lucruri grave care mi se vor putea intampla dar eu am incredere ca voi trece peste toate cu capul sus.

| Anileda a răspuns:

Sa imi moara cineva din familie.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Sa ajung intr-un scaun cu rotile.

| alone a răspuns:

Sa fiu violata sau sa moara baiatu p care il iubesc...

| NeXt_6616 a răspuns:

Sa se apuce Nicolae Guta d muzica rock laughing), glumeam, pai dca stai sa te gandesti nitel e foarte usor sa faci rau si dupa cum probabil ai trait si tu in viata ai parte de mia multe incercari decat bucurii, de aceea clipele frumoase trebuiesc apreciate la adevarata lor valoare

| Julian1stb a răspuns:

O boala sau ceva de genul acesta. Sanatatea e cea mai importanta, restul se pot rezolva.