| fame a întrebat:

Care ati trait niste experiente asa mai de groaza... vreau sa spun ca si cum ai fi intr-un film de groaza. Da sa fie adevarat. Cel mai infricosator primeste fundita :*

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Ok...deci.acum 4 ani am fost la bunici...se prevestea ca in sat este o casa bantuita de sotia unui tampit care a inselat-o cu toate femeile tinere din sat.si ea la omorat.si ea a inebunit.si se spunea ca abia la ora 12 noaptea incepe fantoma sa umble prin casa, bun.eu curajosul valy, sa ma duc acolo sa vad ce au oamenii astia, ei bun, am ajuns acolo si era 12 fara 5.numai bine mi-am aprins o tigara si am stat pe acolo. bun intre timp apar niste sateni de acolo, niste baieti undeva la 5, 6 ani mai mare ca mine, treceau cu masina.si spune-au ca in seara asta o sa treaca pe la varmea si sa faca prostii cu ea.varmea fiind minora si virgina, era tinta tampitilor astora.in fine sa revenim la intamplare.ma terorizat si aia, si am intrat in casa, in casa totul acoperit cu cearsafuri albe, tot si oglinda si tot, si pe jos sa afla material alb.am intrat acolo si stateam si ma uitam prin jur, ei cand colo, se aude o voce de fantoma, oricum tampita rau de tot, cineee e acolo? si batea cu ciomagu in parchet,, a bagat sperietii in mine.am iesit din casa si am inceput sa fug.nu era de ajuns asta. m-am dus la varmea acasa sa vad cum sta treaba.cand colo nenorocitii aia deja erau la ea, si deja incepuse o batuse, nu stiu ce ii facuse mai exact ca era cu urme violente pe fata si pe corp, si am inceput sa tip, i-am tras una lu unu si a dat cu capul de pereti.cand colo fratesu beat a tipat la mine.ca vino incoa ca te omor, stai ca te prind.am luat-o pe varmea de mana si am inceput sa fugim, eu nu stiam prea bine locurile pe acolo, dar totusi, am inceput sa fug si tampitii aia aveau cutite la ei, aveau de toate, s-au urcat in masina si au inceput sa arunce dupa noi cu, cutite. fugeam, varmea nu se mai oprea din plans, ma apuca si pe mine de acum boceala, ei cred ca mai bine de 20 de minute am fugit printre case, bateam la usi si nu raspundea nimeni, da nimeni.era lumina in casa si ii auzeau pe tampitii aia fugind dupa noi, nu ne deschidea nimeni, am avut mare noroc ca li sa teminat benzina si nu le mai pornea rasnita. ei au inceput sa fuga dupa noi, da nu ne prindea ca ei erau beti, si mai era si noapte afara.am cazut printr-o rapa,, m-am udat din cap pana in picioare, am mai tras si un cap de un copac, dar dai inainte, si la un moment dat din 4 insi au mai ramas 2, unu a aruncat cutitul si m-a lovit la picior, si abia mai puteam fugi.si am spus ce o fi o fi.si m-am oprit si m-am luat cu ala la bataie.am apucat sa ii trag 2.si a venit varmea si ia tras cu o creanga de copac mai groasa pe spinare si una dupa cap.asta a fost scaparea noastra. a 2 zi politia ia ridicat, varmea nu mai stia cum sa ii multumeasca,, ce sa mai dupa noaptea petrecuta, eram erou, si in legatura cu casa bantuita, am aflat a 2 zi, ca era mama sotiei care mai zabovea timpul pe acolo, ca nu avea unde sa doarma, si ii era dor de ficasa.
Cam asta este povestea mea. sper ca nu te-ai plictisit citindo:*