| Enderman a întrebat:

vreau un film foarte de groaza care sa ma sperie cu adevarat mersi. cel ma de groaza primeste fundita.

14 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

Incearca Vineri 13big grin

| BiuL a răspuns:

Silent hill 1, saw, sinister, hostel, orphan

| faramatania a răspuns:

Wrong Turn (seria)
Grave Encounters 1 și 2
The Cabin In The Woods
The Grudge
Shutter
Drag Me To Hell
Friday The 13th
Thir 13en Ghosts
Martyrs
Inbred
Mirrors

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mda insidious te va speria big grin

| TheKillerOfKillers a răspuns:

The Ring.

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey love struck Clar MIRRORS ♥ (nu o sa te mai uiti mult timp in oglinda noaptea devil )
smug Bafta ♥

| Enderman explică (pentru 00SweetTweety00):

Il stiu laughing chiar n-am mai avut curaj sa ma uit in ocginda

| Pakira a răspuns:

Am vazut multe filme horror la viata mea, am vazut toate filmele din comentariile de mai sus dar astea 3 pana in ziua de azi nimeni nu le intrece: Evil Dead, The Shrine si Dead Silence

| Ksenia13 a răspuns (pentru Pakira):

Evil Dead l-am vazut si nu mi s-a parut de groaza pentru ca mya arata la fel ca cea din Scary Movie.

| Raul5765578 a răspuns:

The Ambulance (1990)
The Texas Chain Saw Massacre (1974) Dead Silence(2007)
El Orfanato(2007)

| loliu a răspuns:

Grave encoutres cel mai de groaza film pe care il stiu o sa te speridbig grin

| Enderman explică (pentru loliu):

Auzi da e real Grave Encoutres 1, 2?

| Rmonster a răspuns:

Grave Encounters, The possession. Sper sa te ajute.

| SugarMommy a răspuns:

Bunahappy Pe mine m-a speriat foarte tare final destination 2, Incearca x_x!--