| Traficantadecorcodushe a întrebat:

Care aveti un banutz?big grin

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bine cum vrei u big grin Atunci iti dau un banutwinkinglaughing

31 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Eu am 2... vb povestii=)rolling on the floor

| Silvia a răspuns:

Eu smug
mi-a dat bunica-miu ieri un milion jumate, cica sa am ca incepe scoalalaughing big grin
Cine n`ar vrea bunic ca al meu?batting eyelashes smug big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o pusculita plinabig grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Vrei sa joci la oaca?laughing sau sa bagi o fisa sa-ti iei cafea?rolling on the floor

nony
| nony a răspuns:

Ia uite lume cu bani pe aici, si eu nu am nici sa trec strada.straight face.@Silviutza, unde ziceai ca tii bani aia whistling?

| Traficantadecorcodushe explică:

@tigergerid, nu beau cafea...si nici nu ma joc...Il rontzaidevil

| Gabry a răspuns:

I-am terminatcryingnumai praf in portofelul alacrying

| Traficantadecorcodushe explică:

@nony.laughing hai ca iti dau si tie...50% din castigul meu de traficanta de corcoduselaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu am happyMi-au dat rudele.Defiecare data cand ma duc la vreo ruda ma aleg cu niste bani.Deacum o sa trec in fiecare zi pe la rude laughing

nony
| nony a răspuns:

Ms mersi.kiss.si se castiga bine, sau incepem sa traficam dude? rolling on the floor

| Silvia a răspuns:

Nony, mi se pare ca sunt pe undeva prin birouthinking nici eu nu stiu exact undelaughing gasesti uhlaughing)

| Traficantadecorcodushe explică:

@mumoasa...si imi dai si mie un banutz?laughing

| alexdop21 a răspuns:

Abia ieri ce am umplut conturile din elvetia si din caraibe, dar nu am lichiditati, sa imi spui cat iti trebuie si te ajut eu! offf cum suna nu am mai vazut si eu mai multi bani de o gramada de timp! La naiba cu recesiunea asta!

| sorin a răspuns:

Banuti de ciocolatahappy

| Traficantadecorcodushe explică:

@nony...se castiga suuuper bine...laughing
Dar totusi.pentru a avea un profit mai mare... fugi pe la silvialaughing

| Traficantadecorcodushe explică:

@alexdop21, vreau doar un banutzlaughing
o moneda de 1 banlaughing atat

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.Iti dau cat vrei.Vi cu mine la rudele mele si te alegi si u cu ceva laughingCam 100 lei ajung?big grin

| Traficantadecorcodushe explică:

@mumoasa.Sunt preaaa multi...imi rup dintii...eu vreau monede de un banbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ban? pai vezi ca poate e vreun admin sa i se faca mila de tinehee hee

| Cryssy a răspuns:

Eu am mai multi.tongue

| dadaaaaa a răspuns:

Eu.tongue

si mie silvia mi-a dat bunica 6 mil sa imi iau tell cica am nevoie d un tel nou ca sa fiu si eu misto in clasa... asa mai zic si eu bunici ca ai nostri laughingrolling on the floorbig grin

5 banutzi p o fundita. vrei?

| Gabry a răspuns:

Toti sunteti in bani, numai eu nu!

| bluerose a răspuns:

Pentru gandurile tale...laughing

| Traficantadecorcodushe explică:

@andra996, hmmm...ma mai gandesclaughing

| alexdop21 a răspuns:

@Traficantadecorcoduse bine dar te duci tu sa schimbi!

| Traficantadecorcodushe explică:

@alexdop21...trebuie sa ma insotestilaughing

| alexdop21 a răspuns:

@Traficantadecorcoduse da dar stii ca trebuie sa vina si garda mea de corp, asta daca e ok si pentru tine

| Dan a răspuns:

Pentru ce iti trebuie banut?

| marry a răspuns:

De ce ai nevoie de un banut ca sa iti poti lua o corcodusa?rolling on the floor

| dulcika a răspuns:

Eu nu mai nimiccryingdar nare nimic vin sa va fur la noapte pe voi,laughingma aleg cu cv banilaughing