| KarEEm a întrebat:

Care aveti un server de metin2 privat in afara de empire si gx plzzbig grin?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vreTi careva sa jucati un mt2 now. eu am facut un serve.si nu sunt de server decat 3 persoane.care joaca si aduce 3 playeri ii dau GM. ID d mess: cristi. poli@yahoo.com. va astept big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man uh ai empire baga id meu plz robert_agentdinstele

| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Man cauta pe comunitatea de metin2 www.4metin.net faci cont si cautii la servere hamachi(care folosesc hamachi) si non hamachi(pe IP) in fiecare zii sunt postate noi servere;)
sau pe metin2 academy
PS: Pentru amandoua trebuie cont;) BAFTA!

| KarEEm explică:

Bianconero cand dau sa dowloadez tot asa imi apare pagina dc?