| Rose_2860 a întrebat:

Care bebelusa va place mai mult?
http://www.pozata.ro/picture.php?/2952/category/75

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mie imi plac toate 4.Toate sunt simpatice, insa cred ca cea mai dragutsa ar fi Delia, bruneta.big grin

| Flav a răspuns:

Sunt innebunit dupa bebelusa Ioana, cea mai mica, din Cluj. Mai ales c-am vazut-o si live. E... minunata!

cami
| cami a răspuns:

Delia (bruneta), evident. Bv Klara, pe Oana nici eu n-o suport.

| inna a răspuns:

Oana (blonda) e cea mai dragutahee hee. Iar dintre cel mici imi place Cristina (bruneta).

| daniDeeDee a răspuns:

Bruneta love struck

| Klara a răspuns:

Delia si Cristina. Si Ioana e draguta, dar nu e preferata mea. Pe Oana nu o suport. straight face

| r8driver a răspuns:

Numai bebeluse nu sunt astea...brunetakiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oana, e foarte draguta si danseaza super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana:X...se stie p sistem:X