| Invictusman a întrebat:

Care credeți ca e cea mai frumoasa fata de pe TPU?
Aveți un top? big grin
Mie îmi place cum arata caste și userul misssuvius aka swae era/este foarte frumoasa, chiar e nașpa TPU fără ea.
Cred ca și Floresdemayo este o fata super drăguță daca chiar e poza ei, sunt sigur ca are niște ochi frumoși dar o făcut poza cu ochii închiși (i dont know why.)

63 răspunsuri:
| Invictusman explică (pentru Psihiatrie):

Cred ca știu la cine ai făcut aluzia rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fotografie poate spune destul de puțin despre cum este un om de fapt... abia când îl vezi în realitate poți trage o concluzie. Se mai întâmplă să nu ne atragă așa mult o fotografie, însă la întâlnirea cu acea persoană să ne îndrăgostim de simpla ei prezență, de gesturi, de ochi, de voce...și să începem să o considerăm frumoasă.

| wildthing a răspuns (pentru Invictusman):

Ma straduiesc! laughing Si acum, inceteaza sa-mi mai faci complimente, pentru ca in scurt timp o sa ne spuna lumea de pe aici sa ne luam o camera! laughing

| Invictusman explică (pentru wildthing):

rolling on the floor lol

| Invictusman explică (pentru anonim_4396):

Știu asta ca nu am 10 ani happy
Ceream doar o părere subiectiva.
Se mai întâmplă ca în poze sa arate ok și în realitate sa arate altfel, mai ales acum cu trendul "edit".
Și tu cred ca ești frumoasa, gen cred ca ești bruneta cu ochii albaștri și ai un ten mai albicios happy

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Da,e gospodar și mă topesc după privirea lui șuielaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Invictusman):

De fapt, sunt șatenă cu ochi albaștri...și da, un ten mai alb.

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

happy ce dur
Silent spartana :*
Razi tu razi dar poate îl cauți cu patul după ce se stinge lumina rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru Invictusman):

Iti dau un pont, e bruneta cu ochii verzi, mai mult nu zic.

| Invictusman explică (pentru anonim_4396):

Nice happy ai tot ce îți lipsește, îmi place despre tine :*
Dacs îți pui poza cu tine măcar pentru o zi ești cea mai scumpa și tare fata
Ah stai nu îți permite religia big grin

| Invictusman explică (pentru Drimmero):

Păcat. Credeam ca e blonda.
Și gusticel cum arata? happy

| Drimmero a răspuns (pentru Invictusman):

Gusticel? ochelari, aparat dentar, 1.65, e satena, mustata si par la subtrat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Invictusman):

Mi-ar plăcea să îmi expun mai degrabă ideile decât aspectul fizic. În minte se află lucrurile cu adevărat interesante.

| Invictusman explică (pentru anonim_4396):

Ooo asa da.

| Invictusman explică (pentru Drimmero):

laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

E prea greu patul, sa merg cu el in spate
Iau un topor e mai comod big grin

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Hihi ești un fel de leatherface varianta feminina.

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Doamne ferește laughing))
Torn agheasmă in cap și-n cafea

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu există fete pe TPU

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru wildthing):

Nu poți știi, dar poți să îți faci o idee în funcție de întrebări și de răspunsuri, iar la cum se exprimă unii, personal nu văd rostul de a-i vedea și fața, fiindcă dacă nu ne putem stăpânii mânia în online, față în față nici atât.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Atunci nu există nici băieți. Există în primul rând oameni, însă s-au cam inversat rolurile în ultima vreme băieții devenind fete, ele devin băieți, atât la propriu cât și la figurat.

| darrio2007 a răspuns (pentru Invictusman):

E suspendata de mult. Si nu pentru poza ci pentru raspunsurile date.

| Simpatic a răspuns:

Exact cum a spus wildthing nu ai de unde sa stii care este cea mai frumoasa, poate ca cele mai frumoase nu au poze de profil sau au avatare...
Era o domnisoara din Bsarabia care arata provocator dar nu-i dau numele, nici nu cred ca mai are cont aici.
Dorotheea cum ai banuit nu erau pozele ei ci folosea pozele unei alte fete posibil una din strainatate, nu inteleg tipul asta de ce ai pune poze cu altcineva in fine.

| Invictusman explică (pentru Simpatic):

Boss dă-mi un sfat și la ultima întrebare cea cu casierul ala ca numai pot de nervi îmi vine sa merg peste el da mi-o zis soră-mea sa ma calmez.

| Simpatic a răspuns (pentru Invictusman):

Am vazut acel topic dar nu am avut un raspuns, numai sunt fan agresivitate de cand numai sunt in clanuri. Pe de alta parte amandoi impartasim aceeasi ciuda fata de tigani si nu-s neaparat rasist cand le zic pe nume, asa se numesc.
Pe de alta parte iti dau un raspuns la ceea ce ai zis ca ai pus candva poza cu tine, nu este indicat pe acest site acest lucru fiindca aici exista o multime de cacati de oameni la propriu care se ascund in spatele unui monitor si te judeca sau jignesc fara motiv, am intalnit o multime de astia, de asta am si o caruta de fraieri la ignore ca ma saturasem sa ma injur si fiindca daca i-as fi intalnit i-as fi calcat in piciore cu siguranta, fierbeam neputand sa fac asta neavand de unde sa-i iau...astfel ca ciuda si enervarea duc la frustrare iar frustrarea distruge psihicul.
Cred ca esti userul acela (scuze eu nu retin nickameurile) care ziceai ca ai aceste dereglari psihice ca ai avut odata o problema cu un tigan daca nu ma insel.
Sper sa nu fii in schimb unul cu care am avut polemici, eu banuindu-te a fi acel user care mi-a zis candva ca sta in curte cu politie, cand i-am zis ca-i aflu ip-ul happy poveste mai veche...pe ala am ciuda ca vorbea aiurea tare desi eu am vrut sa-l ajut cu sfaturi, suferea ca si noi de depresie.
Vezi tu violenta nu este buna.
Si eu am fost agresiv si mai sunt, cel mai adesea cand sunt sicanat sau mi se greseste in trafic, am avut multe probleme cu legea si multe nopti cand nu puteam sa dorm pentru ca imi era teama sa mai ies din casa la prostiile pe care le-am facut fara sa gandesc.
Violenta nu este buna!

| Invictusman explică (pentru Simpatic):

Nici eu nu înțeleg, dar e sub anonimat și na fiecare poate sa pună ce poza vrea și cu cine vrea.

| Invictusman explică (pentru Simpatic):

Pai nici eu dar ce o făcut casierul ala nu e frumos deloc mai ales ca sunt client fidel de atâția ani acolo și niciodată nu am facut scandal, erau doua persoane înaintea mea aducă nu îl durea mana sa îmi scaneze și mie doua produse, nici 50 de secunde nu dura și spune ca la doua persoane le scanează doar asta după ce ma văzut pe mine la rand, pai sa nu îl scuipi în ochi? Cred ca era Roman și ca și Romanii sunt idioți nu doar Țiganii, ala e nesimțit, se comporta și cu oameni bătrâni aiurea, pana nu își găsește nasul nu se astâmpăra.
Nu este buna de aia ma întreb sa mai duc acolo sau nu, dar eu man daca sunt luat de fraier nu pot sa stau cu mâinile în buzunar scuză-mă dar nu permit asa ceva.
Soră-mea mi-o spus sa ma calmez sa nu mai duc o săptămână doua acolo ca știe de ce sunt în stare.
Am fost liniștit o viata întreaga, de când m-am îmbolnăvit de anxietate vad ca unii ba ma bârfesc ba ma ia peste picior, crede ca daca am anxietate sunt fraier.

| Invictusman explică (pentru darrio2007):

O avut mai multe conturi suspendate.

| Invictusman explică (pentru Theo94):

E privat și eu nu folosesc IG cred ca ea e happy cum ai dat de IG ei?