| anonim_4396 a întrebat:

Nu va este dor de userul misssuvius? Sau swae? (tot ea, dar alt nickname)
E nașpa fără ea TPU, anost și morbid.
Era și o fata frumușela rău.

Dar userul corbulalbrosu vad ca nu o mai întrat, e ceva putred la mijloc, sper sa fie ok ca ajuta foarte multa lume la categoria dragoste și sex, dar ceva îmi spune ca nu e ok.

14 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Era cam dilie, poate intra dar cu alt nick.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Caste zicea ca să apucat de Only fans
Este cam dilie, dar era bună rău tipa.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Afla-i OF-ul si da-i un semnal. Esti tu sigur ca ea era in poza?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Da, ea era.
Nu ma combini și pe mine cu o tipa de pe aici?
Tu pari valabil la femei happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-s eu, Cupidon? Pe cine ai pus ochii, ia spune-i batranului.

Eu valabil? Pe bune de nu ti se pare/

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ești cel mai smenar la femei de pe platforma asta, nu sunt user nou te cunosc bine.
Deocamdată pe nici una laughing nu vezi ca nu își pun poze cu ele happy
Și Dorotheea am înțeles ca folosea poze cu o alta tipa, nu era poza ei.
Toate blondele cu ochi albastrii sa apeleze la mine laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

"Ești cel mai smenar la femei de pe platforma asta, nu sunt user nou te cunosc bine." Bwhahahaha, asta e tare rau.

E de inteles de ce nu au poze, adica site-ul are reputatia pe care o are, nu te astepta la minuni. Iti plac blondele cu ochii albastri? ce au special?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu știu ce au, eu le ador. Ma atrag, ma înnebunesc laughing eu sunt mai creol poate de asta chiar tu ai zis odată ca extremele se atrag.
Eu le consider cele mai frumoase femei.
Dar ce i cu celcestietot de nu mai întra pe aici?

Ce reputație e pe TPU?
De bolovani pe Gherla?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti plac tie, probabil reprezinta standardul tau de frumusete feminin, nu neg, sunt misto rau tipele de genul.

Nu prea vreau sa comentez cum a ajuns site-ul, dar majoritatea nu au o parere prea buna. Habar n-am pe unde mai umbla si ala, iti e dor de el?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Era un băiat de treaba. Da, o ajuns deplorabil.
Sunt frumoase dar nu le găsești la fiecare pas.
Acum multe se vopsesc blond nu știu de ce, multe spun ca blondele sunt proaste dar în mod ironic se vopsesc blond.
Da, fetele cu ochi albastrii sunt foarte frumoase, acum poate fi și bruneta cu ochi albaștri nu contează, dar blondele sunt The Best.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa blondele, ai bagat biletul ala pe care ti-l facusem aseara? Nu de alta dar luai bani moca, au iesit toate meciurile.

| Drimmero a răspuns:

Ba prostalaule, pe Unibet astea aveau cota 7, conteaza si la ce agentie le bagi, dupa ce ca te-am scos din saracie cu niste ponturi date gratis mai esti si prost de gura, dar tiganul tot tigan ramane. Mars la munca data viitoare si nu mai cersi de la altii pariuri, parazitule. Ti-am mai dat o sansa sa fiu om cu tine dar ai un caracter j, e, g, o, s de ultima panarama umana.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Unde ba zdreanta analfabeta ai dat tu de cota 7 când nici nu puteai retardatule sa pui Anglia 1 solist. Ești handicapat sclavule sugemai de poola? Uită-te pe flashscore ca are cota de 1, 01 cota la 1 solist, toate agențiile aveau asa, la unele nici nu puteai sa pui analfabetule.
Uită-te boule sa vezi cotele, tocmai ți le-am spus, unde sa îmi bag... în tine de analfabet ai văzut tu cota de 7 retardatule rolling on the floor
Ai dat cote de 1, 08 pisatule, ce 7 sa îți dea ție sclavule de 7. Mai țigan ești tu ca te bate rău matematica, ai făcut cu femeia de serviciu matematica cumetre. Ma pis pe tine și pe meciurile tale de sclav autist. Nu ai dat nimic, ești un bulangiu, mai și comentezi autistule.

| LoveSleep a răspuns:

Mor, nu imi vine sa cred ca au ajuns unii sa se laude ca se duc la cules de sparanghel.