| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai buna melodie a lui Lady Gaga?

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Eu cred ca cea mai reusita de pana acum este bad romance.in comparatie cu celelalte asta le intrecehappy[dupa parerea mea]

32 răspunsuri:
| criss:) a răspuns:

Love game...sincer,mi-o place cel mai multhappy

| cretzufinish a răspuns:

Poker face happy

| c0rn3l1uss a răspuns:

Bad Romance zic si eu happy

| andrei123 a răspuns:

Bad romence, love game, poker face, just dance! dar mie sincer imi place mult bad romance

| kytyna a răspuns:

Mi-e greaţă de ea, e extrem de "ieftină", melodiile ei sunt enervante, ea este aproape dezbrăcată în fiecare clip şi unde mai pui că este vulgară de-a dreptul? Şi asta doar ca să atragă atenţia.

| ?xsi a răspuns:

Beautiful, dirty, rich big grin asa cred laughing)

| madalinutza a răspuns:

Just Dance si Bad Romance
a avut mare succes cu astea 2happy
:*

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Bad romance, love game! sunt cele mai tari!

| Doa'Do a răspuns:

Bad Romance.

| thegreenalien a răspuns:

Bad romence si Love game happy

| Mara_4803 a răspuns:

Sigur poker face!

| Licurici_7465 a răspuns:

Bad Romance

| orlando_7324 a răspuns:

Telephone.

| Ce.mai.vrei:>? a răspuns:

Mie imi place dance in the dark

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-e greaţă de ea, e extrem de "ieftină", melodiile ei sunt enervante, ea este aproape dezbrăcată în fiecare clip şi unde mai pui că este vulgară de-a dreptul? Şi asta doar ca să atragă atenţia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

''PAPARATII'' desigur imi si place o ador sunt innebunita dupa ea... O sa va para apsurd dar am doar 9 ani o sa implinesc in octombrie 10 ani si o iubesc. E cea mai reusita dar si bad romance si love game sunt la fel de reusite le iubesc pe toate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place Lady Gaga [de fapt ea e cantareata mea preferata] si cel mai mult imi place Bad Romance.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca in comparatie cu celelalte pker face e cel mai misto[dupa parerea mea]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bad romance! Acesta este raspunsul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bad romance, poker face, love game asa crd eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca cele mai reusite si faine sunt asta pentru mine ca mie-mi plac mullt :love game paparazzi bad romance telefone unknown do me right si time around secound.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bad romance

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai buna melodie a lui lady gaga din punctul meu de vedere este "Alejandro" chiar mi-a placut acea melodie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Telephone:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alejandro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poker face lol ce. a mai tare mel si arata bine in poza acea si traducerea este belea

| anonimee a răspuns:

Bad romance si paparazzilove struck

| andreea_6365 a răspuns:

Just Dance, Poker Face, Bad Romance, StarStruck...happy