| Demeister a întrebat:

Care credeti ca este cea mai buna pizzerie din Timisoara?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

De ficat, obezitate, bolii carduace, diabet, tensiune etc desigut daca manci o data la saptamana e pk di atunci conteaza cantitatea

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cred ca toate sunt adevarate bombe calorice nu vad nimic sanatos in pizza, multa bafta la stricat sanatatea

| Demeister explică (pentru RAY):

Tu nu mănânci pizza?

| RAY a răspuns (pentru Demeister):

Nu pentru ca e extrem de toxica avand chiar si 5000 de calorii una singura si nu contine nimic sanatos plus ca e cangerigena

| Demeister explică (pentru RAY):

Ce cancere poate provoca?

| RAY a răspuns (pentru Demeister):

Banuiesc ca de ficat

| RAY a răspuns (pentru Demeister):

De ficat, obezitate, bolii carduace, diabet, tensiune etc desigut daca manci o data la saptamana e pk di atunci conteaza cantitatea

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pizza hut aia din mall. Desi e cam scump.

| alexandrualind a răspuns:

Pizza hut.