| AndaVr a întrebat:

Care credeti ca este cea mai importanta calitate a unui om?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Increderea in sine. Nu stiu daca asta e chiar cea mai importanta, insa e una dintre ele.

12 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Capacitatea de a vedea calitatile unui om. Vorbim despre o calitate, nu toti o au pe aceeasi, dar fiecare are una si e important sa i-o apreciezi, de exemplu unu e sincer, altul e... intr-o echipa din orice sport sau orice domeniu de activitate exista un lider, un geniu, un muncitor(nu d-ala cu lopata in mana, acela care duce greul, care alearga mult la fotbal de exemplu...) cred ca ai inteles ceea ce vreau sa spun

| T0T a răspuns:

Sinceritatea, bunătatea.

| KamaSutra a răspuns:

Sinceritate
Bunătate
Un suflet curat și cald

| AirănMeidăn a răspuns:

calitatea de a avea calitati

| syd a răspuns:

Vederea binoculara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diplomatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onestitatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligenta.

| ubox7007 a răspuns:

Nu cred ca exista cea mai importanta, cred ca unora le lipsesc una sau mai multe, adica exista oameni carora le lipsesc anumite calitati, dar nu cred ca o calitate este peste alta.

| nlko a răspuns:

Sunt multe...
Sinceritatea, bunatatea, inteligenta, ambitia...

| YesorNo a răspuns:

Sinceritatea

| BizSinir a răspuns:

O calitate cuprinzatoare este CARACTERUL. Ca sa ai caracter trebuie sa ai sinceritate, onestitate, bun simt, bunatate, diplomatie, etc. Deci cea mai importanta calitate este caracterul happy