| squib a întrebat:

Care credeti ca este cea mai importanta calitate a romanilor?

Răspuns Câştigător
| stealthb a răspuns:

Inventivitatea. Este prezenta in toate doemniile si nu pot sa-ti dau atatea exemple ca sa poti sa intelegi cat de ampla e. Gandeste-te cum se reparau Daciile vechi doar si poate intelegi putin...

7 răspunsuri:
| lily09 a răspuns:

Ca sunt ROMANI...si asta spune tot...ca ''romanul ''nu-i nici unul...sau nu stiai? ha

| Jupiter a răspuns:

Frumoasa intrebare. Calitatile sunt toate importante.

| JesterRO a răspuns:

AR FI! Iubirea de tara.

| squib explică:

Apropo ganditi-va ca sunteti romani, deci nu va hazardati cu reprosurilehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puturosenia, invidia, smecheria de doi lei, stiu si eu, mai multe. Ooo scuze, ai spus calitate? laughing Pai sa ma gindesc, calitate... calitate... dracu stie, avem cumva si calitati? Calitatile cred ca nu mai au loc de defecte? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umorul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferent ce zic alti eu cred ca Romania e o tara frumoasa.
Decat cu razboaie ca in alte tari mai bine sa putem merge linistiti pe strada. Intradevar Romania si-a facut o reputatie foarte proasta in stranatate dn vina unor oamen inconstienti dar putem sa ne mandrim si cu persoane care intr-adevar au facut ceva important in viata. Intradevar ne mandrim si cu umorul nostru de nenvins cu unii oameni buni care prefera sa raspunda la ntrebari decat sa iasa afara.

Ar trebui sa ne mandrim. Noi suntem romani