| sabinabujor2 a întrebat:

Care credeti ca este melodia anului 2012 (romaneasca si de oriunde)?

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cred ca, Connect-r -Vara nu dorm, Alex Velea-Vara nu dorm, Gotye-Somebody that i used to know si Adele-Set Fire to the Rain...
*-*

| LolaLollita a răspuns:

Loreen- Euphoria

| TheStory a răspuns:

Linkin Park - Burn it Down

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai melodiile care au stat cel mai mult in clasamente anul asta au fost
Carly Rae Jepsen - Call Me maybe [si]
Gotye - Somebody that i used to know

| FUCKy0u a răspuns:

Conect-r-Vara nu dorm...Nu e preferata mea dar a fost difuzata cel mai des.Si acum o mai difuzeaza la TVlaughing

| gabryella02 a răspuns:

Pai toti artistii au fost pe val anul asta.
Imi plac Cai verzi pe pereti si Apa sau Vreau sa cada bani din cer, iar Call my maibe din afara.