| hanry a întrebat:

Care credeti ca este/sau a fost cel mai bun portar din lume la fotbal?

Răspuns Câştigător
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Greu de alcatuit astfel de clasamente, intrucat nu au evoluat in aceeasi perioada. Ori, este binestiut faptul ca fiecare perioada a avut specificul ei. Asa ca ma voi rezuma la Romania si-l voi nominaliza si eu tot pe Dukadam.

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Kahn, ramane o legendawinking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Ducadam.

Shin
| Shin a răspuns:

Edwin van der Sar
Numai bine, Shin

| Ben. a răspuns:

Van der saar

| tukhey23 a răspuns:

Edvin van der sar de la MU.Si mai e si cassilias happy

| cotzobel a răspuns:

Din lume? nu stiu.nu sunt microbista. dar din cate am auzit din Romania a fost Helmut Dukadam. sper sa nu ma inselhappy

| sweetangeloana a răspuns:

Stelea?

| laurentiu_9029 a răspuns:

Duckadam

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Van der sar(manchester united) & petre cech(chelsea)

| Cristian86 a răspuns:

Lev Iasin

| maad08 a răspuns:

Presupun că duckadam(nu ştiu cum se scrie), nu eram născută atunci, dar aşa am auzit, ca cic a apărat 4 lov de la 11 metri cu steaua.

| ivascopavel a răspuns:

Bufon