| Florin_6030 a întrebat:

CARE credeti ca este cel mai bun jucator de fotbal din lume?

18 răspunsuri:
| costin_8115 a răspuns:

Nu stiu care e cel mai bun,dar cel mai complet e sigur steven gerrard :X cu forta, tehnica, suturi puternice si plasate si un spirit de luptator :X

| bogdan_7896 a răspuns:

Eu zic ca in ultimele saptamani DiMaria si poate si Benzema au fost cei mai buni

| IonutGosa a răspuns:

Gareth Bale,are forta, viteza, tehnica
si este tanar...in opinia mea este cel mai bun...chiar daca jucatorul meu preferat este Steven Gerrard.

| JesterRO a răspuns:

Nu exista. E joc de echipa, credeam ca dupa ce v-ati uitat atat la fotbal v-ati dat seama.
Sunt multi buni si ei dovedesc asta atunci cand echipa si circumstantele ii ajuta. Punct.

| Patrik a răspuns:

Ronaldinho-cel mai bun jucator din toate timpurile.:X

| ÖpëиTPU a răspuns:

Xavi

| denis009 a răspuns:

Cristiano Ronaldo si Xavi :X:X:X:X serios! Ganditi-va ce ar face Messi la Barca daca nu ar fi Xavi si Iniesta? raised eyebrows + ca Messi nu face nimic la nationala(asta ca drept dovada la faptul ca Messi este dependent de Xavi si Iniesta) + Messi in afara sa de-a goluri din careu nu stie altceva! Totusi un lucru apreciez la el:faptul ca se accidenteaza foarte rar, ceea ce este foarte important! Asa! ganditi-va la ce face Xavi si Ronaldo pentru nationale si pentru cluburile la care joaca in trecut si la care au jucat!

| Bogatasul a răspuns (pentru denis009):

Gogu,nu ai vazut fundasii astea din ziua de azi cum intra? Si Messi trece foarte usor de ei.Cel mai bun Messi si din toate timpurile Ronaldo dintosul.

| edybarbu a răspuns:

Messi

| terts a răspuns:

Eu cred ca iniesta big grin

| Andreea_5022 a răspuns:

Echipa steaua

| AdyDinamo123 a răspuns:

Ronaldo sau messi

| Florin_7826 a răspuns:

Messi categoric

| X3YONUT3X a răspuns:

Cristiano ronaldo. big grin... cum sa dau un link ca nu stu

| X3YONUT3X a răspuns:

Si uite un link sa te convingi ca e c ronaldohttp://www.youtube.com/watch?v=euMu1SKi-ak

| ralukaserban96 a răspuns:

Lionel Messi

| Arcasu03 a răspuns:

Ronaldo
zic eu

| iulyany a răspuns:

Cristiano Ronaldo sau Angel Di Maria happy