| vaporwave a întrebat:

Care de aici sta pe 4chan? Daca e cineva, pe ce /b/oard-uri?

35 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

Nu

| vaporwave explică (pentru syd2):

atunci nu raspunde

| syd2 a răspuns (pentru vaporwave):

Nope am dreptul sa fac ce vreau si tu nu imi vei spune ce sa fac. tongue. Iti voi raspunde macar ai daca o sa fie legat de republica democratica congo rolling on the floor

| vaporwave explică (pentru syd2):

cata rebeliune mai sa fie

| syd2 a răspuns:

Oricum nu prea cred ca sta cineva pe 4chan de pe TPU fiindca 80% din useri pun o intrebare si uita de cont...
Am auzit ca exista si zerochan care e diferenta?

| vaporwave explică (pentru syd2):

exista si 8chan si chanon si enspe mii de alte imageboard-uri de genul
eu nu stau decat pe 4chan si ceaun uneori, n-am de unde sa stiu

| syd2 a răspuns (pentru vaporwave):

Defineste notiunea de mucos.

| syd2 a răspuns (pentru syd2):

Si ce legatura are asta cu intrebarea ta... dar oricum e de ras laughing)))) ₩₩₩

| Sociopat a răspuns:

Tot ce-i obscen si violent. Mai stau si pe reddit pe spacedicks sau watchpeopledie

| neca a răspuns:

Stau pe 4chan si 8chan. imi place /co/ si /b/ cam atat

| vaporwave explică (pentru neca):

am impresia ca am fost pe 8chan o data
imi daduse un prieten un link de la un board cu poze cu fetite underaged

| neca a răspuns (pentru vaporwave):

Haha un prieten, sigur. intru pentru /b/ /hypno/ si /homosuck/
chil dude nu judec

| vaporwave explică (pentru neca):

sunt fata
e ok, nu am nici un interes in a vedea fetite de 7 ani in chiloti
in schimb pe /b/ recunosc ca ma uit la firele cu "pics you shouldnt share", "r8 my d/ck" etc etc
da, acum poti judeca

| neca a răspuns (pentru vaporwave):

Te uiti la cele mai normale dintre fire. nu am ce judeca

| vaporwave explică (pentru neca):

asta e bine
cum e noul mall de la voi? sau inca nu-i gata?

| neca a răspuns (pentru vaporwave):

Nu am de unde sa stiu, nu merg la mall. totusi nu cred ca era in constructie sau ceva de genu.
asta ar fi trebuit sa fie o gluma sau ceva?

| vaporwave explică (pentru neca):

nu
am vazut ca esti din timis si de ceva timp tot aud ceva de un nou mall la voi, adica saptamana asta cred ca am auzit aceeasi discutie de vreo 3 sau 4 ori in timp ce eram.pe tramvai

| neca a răspuns (pentru vaporwave):

Dude nu cred ca puteai sa deviezi mai mult de la subiect, adica vorbim de 4chan si incepi sa zici de mall, am fost asa confuz pentru-o secunda, inteleg, faci conversatie and stuff, daca par hostil sa stii ca nu asta e intentia mea

| vaporwave explică (pentru neca):

dude ok

| neca a răspuns (pentru vaporwave):

Cool, iti place punk?

| vaporwave explică (pentru neca):

acum eu sunt cea confuza
dar ca sa iti raspund, nu imi place in mod special. nici nu am prea ascultat (asta daca la muzica te refereai si nu la stil in general)

| neca a răspuns (pentru vaporwave):

Da, la muzica ma refer. ca intreg punk e cam cringe worthy

| vaporwave explică (pentru neca):

m-as apuca sa ma uit prin playlist-ul tau sa vad cam ce asculti dar am probleme tehnice
deci ce asculti?

| neca a răspuns (pentru vaporwave):

Bad religion, e trupa mea preferata, in general nu imi place decat unu sau doua cantece de pe un album, cu bad religion nu e cazu, am facut un playlist de 103 cantece de la ei care imi plac ca sa pot pune pe fundal cand joc ceva
nu te simti obligata sa asculti https://www.youtube.com/playlist?list=PLp9fqPlPZz4tNv7i6ZViIurtnMLWN8coc

| neca a răspuns (pentru vaporwave):

Alege un cantec la intmplare sunt toate scrise grozav

| vaporwave explică (pentru neca):

o sa ascult maine probabil, acum ti-am zis ca am probleme tehnice
adica nu maine, azi, te-ai prins tu
trupa mea preferata e iron maiden oricum. si pink floyd imi place destul de mult

| neca a răspuns (pentru vaporwave):

Credeam ca te refereai la faptul ca nu mai poti sa asculti muzica de pe linkurile din playlisturile de pe TPU, sau cel putin eu nu pot. ok mai vorbim daca vrei, i guess. cya

| vaporwave explică (pentru neca):

ideea e ca sunt pe telefon si semnalul aici e prost. daca ma pun sa asuld acum imi ia de vreo 3-4 ori mai mult decat cat ar dura melodia in mod normal pentru ca ar trebui sa tor astept sa se incarce. maine ajung acasa si ascult
cat despre vorbit, cum vrei tu. mie una imi e oricum

| neca a răspuns (pentru vaporwave):

Well banuiesc ca nu mai vorbim atunci si mie imi e tot una asa ca probabil nici unuia dintre noi nu ii va pasa sa continue conversatia, to bad so sad, eu nici nu mas deranja sa incerc sa stau pe TPU pe tel, ultima data cand am incercat a fost frustrant

| vaporwave explică (pentru neca):

am setat sa fie versiunea de desktop totusi
aia de mobil e de rahat
ok atunci, mi-a facut placere cred

| vaporwave explică (pentru neca):

Ti-am dat subscribe apropo

| neca a răspuns (pentru vaporwave):

Lol amuzant, am un subscriber

| vaporwave explică (pentru neca):

singurul tau subscriber, da, hahah