| anonim_4396 a întrebat:

Care din cei de la Masterchef va place, care concurenti?

5 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Din cei care acum se pare ca au plecat mie chiar imi placeau izaura, liliana si cat de cat era bun si sissoko.din cei prezenti II ADOR pe andreea, petru si alex.

| k1fighter a răspuns:

"va plac" nu " va place". Concurentii care imi plac sunt: Petru si Godeanu.Ma bucur enorm ca a iesit afara Liliana, proasta aia care a pus sirop in blender si care plangea din orice.Dar fiecare cu parerile luiwinking

| diana2513 a răspuns:

Mimi si Andreea

| Edana a răspuns:

Din cei care au rămas acum, pot să spun sincer că îmi place de Andreea. Este o fată destul de treabă, cred eu. S-ar putea să greşesc, pentru că nu o cunosc în realitate, dar aceasta este părerea mea care o susţin, momentan.

| Maadddaaaa a răspuns:

Andreeawinking