| GolopențaAdrian a întrebat:

Care din punctul vostru de vedere e tara cea mai frumoasa din lume?

47 răspunsuri:
| HelloImJosephine a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Nu e grea deloc. Si cultura noastra e,, veche''

| GolopențaAdrian explică (pentru HelloImJosephine):

Poate de vorbit dar de scris e alt alfabet si pe langa asta daca iti place limba clar ca o inveti mai rapid ca altii care nu ii intereseaza

| HelloImJosephine a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Alfabetul il inveti intr-o zi laughing si in cateva saptamani devine natural sa l citesti, nu i greu deloc.

| tup3u a răspuns:

Dintre țările care le-am văzut cu ochii mei :Franța, dintre țarile care le-am văzut în poze și video :Hawaii

| Sofer a răspuns:

Santorini

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Punctul meu de vedere este locul de unde am văzut lumea și am trăit 74 de ani. Frumusetea nu este doar o abstracție ea trebuie trăită. România.

| Wr3nch a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Nah. Oamenii is de treaba si nu se baga in seama ca romanii. Sistemul social e net superior, muncesti mult dar daca ai o problema se rezolva usor.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stiu, nu le stiu pe toate.
Dar din ce stiu... Japonia? big grin

| GolopențaAdrian explică (pentru Wr3nch):

Da poate de asta e asa apreciata

| Werrich a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Auroville, orasel in India:
https://www.capital.ro/......ligie.html

| GolopențaAdrian explică (pentru Werrich):

Da dar nu poti neaparat numa din cauza orasului sa zici ca India este

| Werrich a răspuns:

Am vizitat Franta, Austria, Italia, Germania, Elvetia, Polonia, Ungaria si Bulgaria, as alege Polonia daca as cunoaste limba.

| GolopențaAdrian explică (pentru Werrich):

Fain

| Frank51 a răspuns:

Intreaba-l pe catalin(backpackyourlife) sau pe catalin v2(scarlatescu) care s-au plimbat in minim 30 de tari, aici nu vei gasi un raspuns relevant.

| GolopențaAdrian explică (pentru Frank51):

Ok! Mersi de sugestie

| Adry05 a răspuns:

Italia și Elveția

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Romania, sa nu uitam ce ne invata Uzzi de la trupa B.U.G. Mafia si anume "O f+u+t pe mata, te fac, te fac ADEVARAT, frate"