| anonim_4396 a întrebat:

Care din voi a vazut aseara filmul(horror)"Cosmar de sf Valentin(de pe kanal D )? V-a placut? Ce concluzie a-ti tras din actiunea filmului(mai ales finalul)? Eu il mai vazusem si in urma cu ceva timp pe pro tv...nu ma uit chiar la orice film de groaza...

5 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Nu am vazut filmul dar nu ma pot abtine sa nu-ti raspund.

| insomnia a răspuns:

Pai avand in vedere ca l-am vazut acum cateva luni, filmul nu este cine stie ce, nu ma refer la genul de horror, dar nu are nimic interesant. Asta spun, pentru ca am vazut foarte, foarte multe filme happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da l-am vazut de vreo doua ori. Mie sincer mi-a placutbig grin.Nu e chiar horror, dar...:-J. App stiti ceva de Eclipse? Adica, continuarea de la Twilight, new moon, stiti cand apare? Sau daca a aparut? Multumescwinking.:-P.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da l-am vazut de vreo doua ori.Mie sincer mi-a placutbig grin.Nu e chiar horror,dar...:-J.App stiti ceva de Eclipse?Adica,continuarea de la Twilight,new moon,stiti cand apare?Sau daca a aparut?Multumescwinking.:-P.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost fain filmul nu imi plac toate filmele de groaza doar numai care ma sperie nu ca imi apare o fantoma in fata sau alte chesti din astea imi plac acelea cu sange cu matelaughing) asa sa te speriebig grin:X:*