| DarkGirl a întrebat:

Care dintre fetele de la burlacul credeti ca va fi urmatoarea eliminata?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu personal cred, ca va fi eliminata Alina Mihaila, Cristina Mantu sau Alexandra Epure (Iepurica). Vom vedea astazi la 20:30. big grin

NOname
| NOname a răspuns:

Deci, asa cum am si prezis, au fost eliminate Alina Mihaila si Cristina Mantu. big grin

NOname
| NOname a răspuns:

Saptamana viitoare va fi mai palpitant. Au ramas majoritatea fetelor faine. thinking Chiar nu stiu pe cine va mai elimina, pentru ca pe Iepurica pare s-o placa. De fapt pe toate le place. Poate pana la urma va ramane cu tot haremul. oh go on

| ank a răspuns:

Mda
si eu iepurica
dar s ar putea s o mai tina pentru ca face spectacol pe acolo cand le paruieste pe alea
laughing)

| zalisa a răspuns:

Iepurica, sperlaughing

| Stefania a răspuns:

Bleaxxxxxx laughing...eu as vrea sa fie eliminata cat mai repede Mihaela...aia se gandeste doar la sex, cine stie ce a fost ea mai de mult, poate dama de companie, mai sti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma mie cel mai tare imi place de mihaela!